Contact

Directie

Paul Franssen
E-mail | p.franssen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 991

Marketing, Communicatie & Sales

Roos Creemers
Hoofd Marketing, PR & Hospitality
E-mail | r.creemers@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 552

Ilona Brinkhaus (Zakelijke markt)
Online Marketing, Zakelijke Markt, Sales & Events
E-mail | i.brinkhaus@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 554

Juliëtte Knoben
Cabaret, Musical, Muziek, Show, Toneel, Komedie
E-mail | j.knoben@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 551

Yvonne Martens (Communicatie)
Educatie, Dans, Familie, Special
E-mail | y.martens@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 992

Horeca & Events (zakelijk & particulier)

Sjoerd Driessen
Horeca & Event Manager
E-mail | s.driessen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 555

Techniek

Bas Quik
Coördinator podiumtechniek
E-mail | b.quik@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 990

Financiële Administratie

Natascha van Dijck
E-mail | n.vandijck@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 993

Programmering

Anne-Christine Liebrand
E-mail | ac.liebrand@maaspoort.nl
Telefoon | 077 320 72 12