Contact

Schouwburg Venray
Postadres | Postbus 88, 5800 AB, Venray
Telefoon | 0478 - 530 999
E-mail | info@schouwburgvenray.nl

Openingstijden theaterkassa:
Maandag tot en met vrijdag | 09.00 tot 17.00 uur (m.u.v. feestdagen en vakanties)
Zaterdag | 11.00 tot 15.30 uur

De Artiest Eten & Drinken
Adres | Schouwburgplein 1A, 5801 BV Venray
Telefoon | 0478 - 587 739
E-mail | horeca@schouwburgvenray.nl

Openingstijden De Artiest:
Maandag van 12.00 uur tot 18.00 uur | Keuken geopend van 12.00 uur tot 17.00 uur.
Dinsdag t/m zondag vanaf 12.00 uur | Keuken geopend van 12.00 uur tot 20.00 uur.


Directie

Paul Franssen
E-mail | p.franssen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 991

Marketing, Communicatie & Sales

Roos Creemers
Hoofd Marketing, PR & Hospitality
Hospitality, Opera/Klassiek, Zakelijke Markt & Theater Sociëteit

E-mail | r.creemers@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 552

Loes Geelen
Online Marketing, Cabaret, Musical, Muziek, Show & Toneel/Komedie
E-mail | l.geelen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 554

Yvonne Martens
Educatie, Dans, Familie, Special, Cultureel lokaal
E-mail | y.martens@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 992

Aniek Smits
Educatie, Dans, Familie, Special, Cultureel lokaal
E-mail | a.smits@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 992

Horeca & Events

Sjoerd Driessen
Horeca & Event Manager
E-mail | s.driessen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 555

Daan Leenen
Assistent Horeca Manager
E-mail | d.leenen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 995

Techniek

Bas Quik
Coördinator podiumtechniek
E-mail | b.quik@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 990

Financiële Administratie

Natascha van Dijck (Hoofd Financiën, Controller & Directie ondersteuning)
Schouwburg Venray
E-mail | n.vandijck@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 993

Rianne Klabbers (Financiële Administratie Horeca)
Horeca Schouwburg Venray
E-mail | r.klabbers@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 993

Programmering

Maarten van Erp
E-mail | m.verp@maaspoort.nl
Telefoon | 077 320 72 12


CONTACTFORMULIER

* verplichte velden