Contact | Schouwburg Venray

Schouwburg Venray
Postadres | Postbus 88, 5800 AB, Venray
Telefoon | 0478 - 530 999
E-mail | info@schouwburgvenray.nl

Openingstijden theaterkassa:
Maandag tot en met vrijdag | 09.00 tot 17.00 uur (m.u.v. feestdagen en vakanties)
Zaterdag | 11.00 tot 14.00 uur

De Artiest eten & drinken
Adres | Schouwburgplein 1A, 5801 BV Venray
Telefoon | 0478 - 587 739
E-mail | horeca@schouwburgvenray.nl

Openingstijden De Artiest:
Maandag van 11.30 uur tot 18.00 uur | Keuken geopend van 12.00 uur tot 17.00 uur.
Dinsdag t/m zondag vanaf 11.30 uur | Keuken geopend van 12.00 uur tot 20.00 uur.


Directie en programmering

Paul Franssen
E-mail | programmering@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 991

Marketing, Communicatie & Sales

Roos Creemers
Hoofd Marketing & publiciteit en Hospitality
Zakelijke Markt & Theater Sociëteit

E-mail | r.creemers@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 552

Loes Geelen
Marketing & publiciteit (online)
cabaret, theater en show

E-mail | l.geelen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 554

Yvonne Martens
Marketing & publiciteit (offline)
educatie, musical, komedie en toneel

E-mail | y.martens@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 992

Aniek Smits
Marketing & publiciteit (offline)
dans, familie, muziek en opera

E-mail | a.smits@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 989

Horeca & Events

Sjoerd Driessen
Horeca- & eventmanager
E-mail | s.driessen@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 517 555

Techniek

Bas Quik
Coördinator podiumtechniek
E-mail | b.quik@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 990

Financiële Administratie

Natascha van Dijck
Hoofd Financiën, Controller & Directie ondersteuning
Schouwburg Venray
E-mail | n.vandijck@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 993

Rianne Klabbers
Financiële Administratie Horeca
Horeca Schouwburg Venray
E-mail | r.klabbers@schouwburgvenray.nl
Telefoon | 0478 - 530 993


CONTACTFORMULIER

* verplichte velden