Ons team

Directie & programmering

Paul Franssen
Directeur & programmeur
E | programmering@schouwburgvenray.nl
E | p.franssen@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 991

Caroline van Zanten
Hoofd bedrijfsvoering & plaatsvervangend directeur

E | c.vanzanten@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 517 558

Marketing & Events

Algemeen Marketing
E | marketing@schouwburgvenray.nl

Algemeen Events
E | events@schouwburgvenray.nl

Roos Creemers
Hoofd Marketing & Events
E | r.creemers@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 552

Loes Geelen
Marketing
cabaret, komedie, musical, show, theater & toneel
E | l.geelen@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 517 554

Aniek Smits
Marketing
educatie, dans, familie, muziek & opera 
E | a.smits@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 551

Horeca

Algemeen Horeca
E | horeca@schouwburgvenray.nl 

Joris van Woezik
Food & Beverage manager
E | j.vanwoezik@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 555

Techniek

Bas Quik
Coördinator podiumtechniek
E | b.quik@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 990

Dirk Wijnen
Theatertechnicus

Ron Arts
Theatertechnicus

Martijn Weijmans
Theatertechnicus

Financiële administratie

Natascha van Dijck
Hoofd Finance & Control 
E | n.vandijck@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 530 993 

Rianne Klabbers
Financiële administratie De Artiest
E | r.klabbers@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 530 993

Theaterkassa

Algemeen
E | info@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 999

Rinda Woerlee
Coördinator hospitality
E | r.woelee@schouwburgvenray.nl

Maria Janssen-Loonen
Front office
 
E | m.janssen@schouwburgvenray.nl

Erica de Vos-Klomp
Front office
E | e.devos@schouwburgvenray.nl

Carla Wilms
Vrijwilliger theaterkassa

Annemie de Rooy
Vrijwillger theaterkassa

 

Gastvrouwen

Dymph Frederiks
Betty Lenssen
Karin de Bruijn-Snijders

Vrijwilligers

Jeanne Baeten
Rinij de Bruijn
Ans Botden
Marjo Camps-Coppens
Dion van de Craats
Riny Creemers-Oudenhoven
Vera Fessl-de Lange
Dora Garson
Lenie Gerrats-Achten
Truus Gommans

Vrijwilligers

Gerry de Haas
Dymphi van den Heuvel-van Liempt
Ineke Janssen
Danielle Jeuken
Marian de Jonge
Ria Krebbekx
Moniek van Lankveld
Ingrid Linskens
Lise Peeters
Mirjam Poessé-Baltissen

Vrijwilligers

Carmen Ramil-Gommans
Elly Roelofs
Mary Smits
Gisela Spelde
Wil Stevens
Jan Thomassen
Nelie Thomassen-van den Bekerom
Ine Verstralen
Gerda Vervoort
Wendy Wilmsen

Weet je niet bij wie je moet zijn?

Neem dan contact op via ons contactformulier en wij zorgen dat jouw vraag bij de juiste persoon terecht komt!