Ons team

Directie & programmering

Paul Franssen
Directeur & programmeur
E | programmering@schouwburgvenray.nl
E | p.franssen@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 991

Caroline van Zanten
Manager bedrijfsvoering & plaatsvervangend directeur

E | c.vanzanten@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 517 558

Marketing & Events

Algemeen Marketing
E | marketing@schouwburgvenray.nl

Algemeen Events
E | events@schouwburgvenray.nl

Roos Creemers
Hoofd Marketing & Events
E | r.creemers@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 552

Aniek Smits
Marketing & communicatie
educatie, dans, familie, muziek & opera 
E | a.smits@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 551

Anouk Janissen
Marketing & communicatie
cabaret, komedie, musical, toneel & show
E | a.janissen@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 554

Horeca

Algemeen Horeca
E | horeca@schouwburgvenray.nl 

Mees Janssen
Food & Beverage manager
E | m.janssen@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 517 555

Roxanne van der Ree
Assistent Food & Beverage manager
E | r.vanderree@schouwburgvenray.nl 


Techniek

Bas Quik
Coördinator podiumtechniek
E | b.quik@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 990

Dirk Wijnen
Theatertechnicus

Ron Arts
Theatertechnicus

Martijn Weijmans
Theatertechnicus

Financiële administratie

Facturen
E | administratie@schouwburgvenray.nl 

Natascha van Dijck
Hoofd Finance & Control 
E | n.vandijck@schouwburgvenray.nl
T | 0478 - 530 993 

Theaterkassa

Algemeen
E | info@schouwburgvenray.nl 
T | 0478 - 530 999

Rinda Woerlee
Coördinator hospitality
E | r.woerlee@schouwburgvenray.nl

Erica de Vos-Klomp
Front office
E | e.devos@schouwburgvenray.nl 

Manon Buitenhuis
Front office
E | info@schouwburgvenray.nl

 

Gastvrouwen

Dymph Frederiks
Betty Lenssen
Janet Korenman-Hermsen

Vrijwilligers

Laura Arts
Jeanne Baeten
Mirjam Baltissen
Rinij de Bruijn
Ans Botden
Dion van de Craats
Riny Creemers-Oudenhoven
Dora Garson
Lenie Gerrats-Achten
Truus Gommans

Vrijwilligers

Gerry de Haas
Ineke Janssen
Danielle Jeuken
Marian de Jonge
Ria Krebbekx
Moniek van Lankveld
Ingrid Linskens
Gerda Meeuwsen

Vrijwilligers

Tjietske Maria van der Rijt
Elly Roelofs
Mary Smits
Gisela Spelde
Wil Stevens
Jan Thomassen
Nelie Thomassen-van den Bekerom
Ine Verstralen
Andrea Disco

Weet je niet bij wie je moet zijn?

Neem dan contact op via ons contactformulier en wij zorgen dat jouw vraag bij de juiste persoon terecht komt!